Novinky a tipy

  • 9. 1. 2018 - Hlasujte! Jaká je nevhodnější podlahová krytina pro podlahové topení? Dlažba, vinyl nebo jiná? Podívejte se na názor ostatních! ZDE.
  • 8. 1. 2018 - Podlahové topení pro historickou kapli Univerzity Cambridge! Bylo použito cca 2.5 km podlahových trubek, ZDE.
  • 7. 1. 2018 - TIP! Výroba podlahového topení - není běžně k vidění?
    Jak se vyrábí podlahové topení špičkové kvality? Tyto obrázky nejsou běžně dostupné, podívejte se sami! ZDE

Doporučená videa

Podlahové topení - video

Podlahové topení DETAILY - které tvoří spokojenost. Reálné video od klienta kde uvidíte technické detaily a řešení.

Podlahové topení video bydlení

Podlahové topení- ukázka všech funkčních komponent sladěných v jeden celek

Dotazy čtenářů

Dobrý den, mohu položit koberec ke krbu ,nepropálí se když vypadne žhavé .... více >>

Chtěl bych se zeptat z hlediska tepelně izolačních vlastností a pevnosti podlahy čím vysypat mezery v izolaci kolem trubek a kabelů pod systémovou deskou Vario kde skladba je v 1NP na desce navařená .... více >>

Dává se separační folie mezi podkladový EPS a systémovou desku? Topenář mi řekl, že v tomhle případě je jen EPS a poté systémová deska, která má zámky. Bohužel tuhle informaci jsem se na .... více >>

Všechny dotazy čtenářů >>

Anketa

Jaká je podle Vás nejvhodnější podlahová krytina pro podlahové topení?
Dlažba (47%)

Dřevo (10%)

Vinyl (19%)

Koberec (2%)

PVC/Lino (9%)

Celkem hlasů: 696

Zavzdušněné nefunkční podlahové topení

Dotaz: "Dobrý den, 4 měsíce bydlíme v úplně novém domě. V bytě máme jako všichni sousedé fungl nové podlahové topení ve všech místnostech (podlahy jsou z mramoru a dřevěných parket). Po 4 měsících jsou v podlaze ve většině pokojích pouze teplá místečka, jinak je podlaha studená. Rozhodně se nedá chodit bosky, naopak musím neustále dávat pozor, aby děti neseděly na zemi, popřípadě aby si na ní našly teplé místečko (těch je skutečně jen pár a mají průměr tak 10-15 cm). V ložnici a dětském pokoji je podlaha studená úplně! Firma mi opakuje, že se to ustálí, že je v serpentinách pravděpodobně moc vzduchu. Po 4 měsících??? V domě je ve sklepení jeden velký bojler, který ohřívá vodu pro 7 bytů. Nemám pro Vás žádné techničtější informace, přesto bych se ráda zeptala na jedno: je to normální? Mockrát Vám děkuji za odpověď, mám takový pocit, že si z nás někdo dělá legraci.:("
Odpověď: Podle popisu se nejspíš skutečně jedná o zavzdušněné trubky podlahového topení.
Nejde jen o to jak dlouho je podlahové topení v provozu, ale i o způsob montáže a o uvedení do provozu – odvzdušnění soustavy.
Váš email:
Vaše jméno:
Předmět dotazu
Váš dotaz:
Napište číslicí kolik je tři + šest ? (kontrola proti SPAMU)
       

Anhydrit Podlahové vytápění Poradna Cenová nabídka